SEKTÖR LİDERİ
TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK

Menşe yanlış
Varış yeri yanlış

Taşımacılık Ihtiyaçlarınızı Karşılıyoruz.

MSC olarak, her müşterimizin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, müşteriye özel çözümler sunan küresel bir konteyner taşımacılık şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Yükünüzün türüne veya nihai varış noktasına bakılmaksızın hava, kara, deniz ve demiryolunu kapsayan çok yönlü çözümler sunuyoruz.

 

Konteyner filosunun kapsamlı kapasitesi sayesinde MSC, dünya genelinde sayısız şirketin güvenilir taşımacılık konusunda iş ortağıdır. Bu, küresel liman ağı ve kapsamlı ekipman erişimi ile bir araya geldiğinde, işletmenizin ihtiyaçlarına özel, profesyonel ve verimli bir taşımacılık hizmeti sunabileceğimiz anlamına gelir.

Tarım

Global ürün tedariğinin günlük hayatın bir parçası olduğu günümüzde MSC dünyanın her yerindeki ekin yetiştirenlerin, çiftçilerin ve tarım ürünü üreticilerinin önemli pazarlara erişebilmesini sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Meyveler

İster elma ister avokado teslimatı yapın; dünya lideri reefer filomuz meyvelerinizi mükemmel durumda tutmak için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiye sahip. Meyvenizi dezenfekte etmek ve zararlı böceklerden korumak için kimyasal içermeyen bir yöntem olan Soğuk İşlem (Cold Treatment) sürecini uyguluyoruz

Daha fazla bilgi edinin

Farmasötik ürünler

Giderek daha fazla ilaç şirketi ilaç ve diğer önemli malların ihtiyaç duyulan yerlere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için deniz taşımacılığını tercih etmeye başladı. MSC ile teslimat yaparken GDP uyumlu uygulamaların yanı sıra, dünyanın tüm büyük ticaret merkezleri arasında bağlantı kuran kapsamlı küresel ağımızdan da faydalanırsınız. Herhangi bir varış noktasına güvenilir ve uygun fiyatlı teslimat sağlarız.

Daha fazla bilgi edinin

Otomotiv

İster üretim parçası ister servis parçası, araba, kamyon veya elektrikli araç teslim ediyor olun, güvenilir ve deneyimli bir teslimat ortağı, kesintisiz tedarik zincirinizin hayati önem taşıyan bir halkasıdır. Otomotiv sektörü yavaş yavaş daha çevre dostu yeni bir çağa girerken MSC, ihtiyaç duyduğunuz hızlı, esnek ve şeffaf tedarik zinciri çözümünü sunmaya hazır.

Daha fazla bilgi edinin

Madenler ve Mineraller

Tüm önemli ticaret yollarında kısa sürede teslimat olanağı sunan MSC, onlarca yıldır mineral çıkarma sektörleriyle dünyanın her yerindeki pazarlar arasında bağlantı kuruyor.

Daha fazla bilgi edinin

Plastik ve Kauçuk Ürünler

Her büyük ticaret hattında taşınan plastik ve kauçuk mallar, en modern küresel tedarik zincirlerinin tam merkezinde yer alıyor ve ham maddelerden mamule kadar her türden olabiliyor.

Daha fazla bilgi edinin

Kimyasallar ve Petrokimyasallar

MSC, kimyasallar ve petrokimyasallar gibi tehlikeli malları güvenle taşımak için dikkatli, titiz ve güvenilir süreçler sağlar. Tehlikeli yük taşımacılığında uzman olan MSC, yükünüzün ilgili düzenlemelere uygun şekilde ve güvenle teslim edilmesini sağlayabilir. Ayrıca dünya genelinde teslimat yaparken karşılaşabileceğiniz beklenmedik olaylarla başa çıkmanıza da yardımcı olabiliriz.

Daha fazla bilgi edinin

Yiyecek ve İçecekler

Yiyecek ve içecek sektörlerine onlarca yıl hizmet etmenin verdiği deneyim sayesinde MSC küresel liman kapsamı, mevcut ekipmanları ve güvenilir programlamanın önemi dahil olmak üzere sektörün benzersiz ihtiyaçlarını anlar.

Daha fazla bilgi edinin

Kağıt Hamuru, Kağıt ve Orman Ürünleri

Taşımacılık ve lojistik konusundaki bilgimiz sayesinde hamur, kağıt ve ormancılık ürünleriniz için çok yönlü çözümler sunabiliriz. Karton ve paketleme malzemeleri dahil olmak üzere kağıt ürünlerinin ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanız. Kereste, kütük, hamur, kontrplak ve ahşap ürünlerin (prefabrik evler dahil) ihracatı MSC ile çok kolaydır.

Daha fazla bilgi edinin

Perakende

Perakendeciler, verimli küresel ürün tedarikinin yanı sıra esnek ve güçlü olan "tam zamanında" bir tedarik zincirine güvenir. Her ölçekte perakendeciye limandan limana sorunsuz taşıma hizmeti sunarız. Dünya çapında perakende taşımacılığı alanında onlarca yıllık deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Daha fazla bilgi edinin

Dünyayı birlikte taşıyoruz.

Küresel taşımacılık ağımız, müşterilerimiz için geliştirilmiştir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, özel ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olmak ve bir sonraki taşıma talebinizde kombine çözümler sunmak için her zaman hazırız.
 • 200 bin

  MSC Group çalışanı

 • 800

  gemi

 • 22.5

  milyon TEU (tahmini)

 • 675

  şube

MSC ile ilgili en son haberleri keşfedin

Asya

02/05/2024

Brewing Success: MSC Spearheads International Export for Asia Coffee Producers Daha fazla bilgi edinin

etkinlik

25/04/2024

MSC Engages in Breakbulk Europe 2024 Daha fazla bilgi edinin

Madencilik ve Mineraller

25/04/2024

MSC Collaborates with GSBN to Trial Integrated Safe Transportation Certification Verification Process, Boosting Safety of Lithium Battery Shipments Daha fazla bilgi edinin

Genişletilmiş Yük Koruması

25/04/2024

Introducing MSC’s Upgraded Cargo Cover Solutions Daha fazla bilgi edinin

Afrika

17/04/2024

MSC Imparts Insights on Intra-Africa Trade, Next Decade Challenges and AfCFTA Opportunities Daha fazla bilgi edinin

Afrika

10/04/2024

MSC Set to Engage in the 11th Africa CEO Forum in Kigali, Rwanda Daha fazla bilgi edinin